doneta.pl to agencja reklamowa z Sosnowca,

Jeśli sądzisz, że potrzebna Ci reklama to masz rację. Sprawdź naszą ofertę »

doneta.pl w liczbach

Realizacje
Referencje

Referencje

Referencje
Referencje

Kilka słów o nas

Kilka słów o doneta.pl

Przez wiele lat wytrwale tworzymy strony internetowe i dzięki Wam, naszym Klientom, doszliśmy do punktu, w którym znajdujemy się w tej chwili. Obecna forma i bogata oferta naszej Agencji Reklamowej jest wynikiem ogromnego doświadczenia, którym dziś chętnie się z Tobą podzielimy.

W ciągu kilku lat rozwinęliśmy się z jednoosobowej działalności gospodarczej w coraz prężniej, lepiej i kreatywniej działającą Agencję Reklamową. Dziś tworzymy kilkanaście stron WWW miesięcznie, wykonujemy profesjonalne projekty graficzne dla aplikacji internetowych i poligrafii, a także obsługujemy kilkaset kont hostingowych i zarejestrowanych domen.

Mimo gigantycznego rozwoju jaki przeszliśmy, najważniejszy dla nas jest Klient. Dlatego nasza oferta reklamy, adresowana jest do firm i osób prywatnych zarówno z niskim jak i wysokim budżetem.

W ciągu ostatniego roku prowadzenia działalności wykonaliśmy znacznie ponad 200 projektów, dzięki czemu nasze portfolio i otrzymane od Was referencje są naszą najlepszą formą promocji. Dziękujemy.

Właśnie dlatego z ogromną przyjemnością zapraszam Cię do naszego biura w Sosnowcu, przy ul. Sienkiewicza 7. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twojej reklamie.

Do góry