MENU

Ogłoszenia na OLX

Skuteczna reklama na OLX

Darmowe ogłoszenia na OLX

Darmowe ogłoszenia na OLX

Do 2018r. przygotowywaliśmy aukcje na Allegro. Redagowaliśmy opisy, tworzyliśmy efektowne grafiki. Po ostatnich zmianach (zwykle negatywnych dla sprzedających) jakie wprowadziło Allegro, coraz większym zainteresowaniem cieszy się serwis OLX.pl.

Wojna cenowa sprzedawców na Allegro, ogromne prowizje od sprzedaży spowodowały, że czas poszukać alternatywy. My idealnie odnaleźliśmy się na serwisie OLX i Ciebie do tego zachęcamy również.

Reklama na OLX

Dlaczego OLX?

OLX.pl jest obecnie tym, co wiele lat temu Allegro. To świetne miejsce do sprzedaży z niewielkimi opłatami i dużą ilością odwiedzających.

  • brak prowizji od sprzedaży
  • bardzo niskie koszty wystawiania ofert
  • spora liczba odwiedzających
  • niewielka (w porównaniu z Allegro) konkurencja

Mamy dla Ciebie propozycję. Pomożemy Ci zaistnieć w OLX, przygotujemy dla Ciebie profesjonalne i darmowe ogłoszenia i zdradzimy niezbędne know-how. Zapytaj nas o szczegóły - zadzwoń lub napisz.

Cennik ogłoszeń na OLX

Ile kosztuje dodanie ogłoszenia na OLX?

Każde dodane przez nas ogłoszenie przygotowujemy indywidualne, zgodnie z Twoimi wytycznymi i sugestiami. Piszemy unikalne treści, przygotowujemy miniaturkę oraz tworzymy indywidualne konto w serwisie OLX. Jeśli chcesz zarządzać swoimi ogłoszeniami w jednym miejscu to przekierujemy wszystkie wiadomości z OLX (pytania od klientów, powiadomienia o odświeżeniu oferty) na Twój firmowy lub prywatny adres email.

Koszt utworzenia bezpłatnego ogłoszenia na OLX, które możesz bezpłatnie odświeżać ustalamy zawsze indywidualnie - w zależności od branży i ilości zamawianych ogłoszeń. Dlatego proszę, uzupełnij poniższy formularz, a my wrócimy z ofertą najszybciej jak to możliwe.

Indywidualna wycena dodania ogłoszeń na OLX

Twoje dane*:
Jaką usługę/produkt chcesz sprzedawać?*:
W jakich miejscowościach chcesz mieć reklamę?*:
Dodatkowe informacje:
Doneta to zajefajni ludzie
Przemek Szczygłowski
Przemek
Opowiadam o stronach i reklamie
Ela Brol
Ela
Drukuję i sublimuję

Wasze opinie to nasze referencje