MENU

Pisanie pozytywnych opinii

Nie musisz dłużej szukać. Pomożemy Ci ze wszystkim.

Pozytywne opinie Facebook, Google i inne

Pozytywne opinie w Google, Facebook, Tripadvisor i...

Każdy patrzy na opinie. Jeśli chcesz skorzystać z usług wybranej firmy lub kupić upatrzony w sieci przedmiot patrzysz na to jakie ma opinie w Google czy na Facebooku. Jeśli jest ich dużo i są pozytywne czujesz się bezpieczniej dokonując wyboru. Sam na pewno też często brałeś pod uwagę opinie znajomych, aby dowiedzieć się więcej o produkcie lub usłudze, którą chcesz kupić. To naturalne.

Według badań najniższa średnia, która budzi zaufanie to 4.6 na 5 gwiazdek. To sporo i często ciężko utrzymać taki wynik, ponieważ pozytywne opinie piszą nieliczni, a negatywne opinie wszyscy, którzy znajdą tylko do tego powód. Często niezadowoleni klienci wolą napisać negatywną opinię niż skontaktować się z firmą i wyjaśnić sprawę... ilość negatywów rośnie (bo przecież nie można ich usunąć), a statystyki spadają. Twoja konkurencja wystawia negatywne opinie? To nieetyczne i nielegalne, jednak usunięcie takich opinii jest praktycznie niemożliwe.

Zadzwoń do nas lub napisz i porozmawiamy o Twoich opiniach.

Opinie na Google i Facebook

Warto na każdym kroku prosić swoich klientów o wystawienie pozytywnej opinii. Pomoże Ci to w naturalny sposób podnieść ilość gwiazdek, a przecież sprzedajesz rzeczy lub usługi profesjonalnie - nie masz się czego obawiać. Na już wystawione negatywne opinie warto rzeczowo i konkretnie odpowiedzieć - nigdy nie kłócąc się z klientem czy go obrażając. Wyraź żal, przedstaw swoje zdanie i zaproponuj na pojednanie kupon rabatowy lub zniżkę. Często dzięki takiej odpowiedzi łatwo zamienić negatywną opinię w pozytywną ☺

A jeśli nie dajesz rady to napisz do nas lub zadzwoń z pytaniem o pozytywne opinie. Chętnie Ci w tym pomożemy w takich serwisach jak:

  • Facebook
  • Google i Google Maps
  • Tripadvisor
  • Serwisach z opiniami jak Ceneo, Nokaut
  • ... i innych, zapytaj o nie.
Doneta to zajefajni ludzie
Przemek Szczygłowski
Przemek
Opowiadam o stronach i reklamie
Ela Brol
Ela
Drukuję i sublimuję

Wasze opinie to nasze referencje