Inicjatywa własna, chęć uczenia się i kreatywność!

Praca w Agencji Reklamy doneta.pl

Praca w doneta.pl

Przedstawiciel handlowy

Szukamy osoby, dla której kontakt z klientem nie stanowi problemu, otwartej i komunikatywnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • sprzedaż usług
  • dbanie o wizerunek firmy, działanie zgodnie z najwyższymi standardami etyki biznesowej
  • zwiększenie rozpoznawalność marki

Telemarketer

  • pozyskiwanie klientów przez kontakt telefoniczny

Starszy Programista JAVA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • zaawansowana znajomość języka Java (min. 3 lata doświadczenia)
  • doświadczenie w samodzielnej implementacji, dokumentowaniu i testowaniu komponentów aplikacji
  • znajomość relacyjnych baz danych w szczególności Oracle, języka MySQL, PostgreSQL oraz narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania: Apache, Linux, Ngnix
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość budowy i działania systemów magazynowych i gospodarowania odpadami

Stażyści

Chętnie przyjmiemy również stażystów.

Zainteresowany pracą u nas? Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Dlaczego doneta.pl?
Elastyczne ceny
Dotrzymane terminy
Sprawny kontakt
Program partnerski i lojalnościowy