MENU

Oddzwonimy w ciągu 28 sekund

Nie musisz dłużej szukać. Pomożemy Ci ze wszystkim.

Jak zwiększyć liczbę połączeń przez stronę WWW?

Dlaczego Site Call jest mi potrzebny?

Zależy Ci na telefonach od nowych klientów? W takim razie Twoja strona powinna generować maksymalną konwersję, a sposób kontaktu z Tobą powinien być jak najprostszy.

Twoi klienci są leniwi. Jeśli zależy Ci na tym, by dzwonili i pisali powinni móc to zrobić jak najprościej. Powinni mieć tę opcję pod ręką. I od tego właśnie jest Site Call. To dodatek do Twojej strony, który ułatwi kontakt z Tobą.

Widget umożliwia łatwe wybranie połączenia telefonicznego (automatyczne połączenie w 28 sekund lub szybciej, łączące klienta z obsługą Twoją firmą) lub umożliwiający automatyczne wygenerowanie prośby o kontakt w wygodnym dla klienta terminie (np. jeśli przegląda Twoją stronę w niedziele o północy, może zamówić rozmowę z Tobą w poniedziałek rano).

Mamy dla Ciebie dwie propozycje: abonamentową i nie. Przeczytaj o nich poniżej.

Zestaw abonamentowy

Łatwa i szybka instalacja oraz konfiguracja. Po założeniu konta generujesz kod JS, który umieszczasz na stronie i... wszystko działa. Testuj za darmo przez 7 dni bez zobowiązań.

Ustaw godziny swojej pracy, powiadomienia o połączeniach i próbach kontaktu (email, SMS lub na pulpicie), sposoby połączeń... masz do dyspozycji mnóstwo łatwych w konfiguracji opcji.

Sprawdź ile to kosztuje     Załóż konto na próbę

Oddzwonimy w 28 sekund

Zestaw formularzy

Jeśli uważasz, że to co oferujemy w abonamencie to za dużo lub za drogo, mamy alternatywną propozycję.

Możemy przygotować dla Ciebie indywidualny zestaw formularzy i okienek popup, który ułatwi kontakt z Tobą w cenie od 250zł brutto. Mogą być równie efektywne i efektowne jak w wersji abonamentowej. Każdy kontakt z takiego formularza zostanie do Ciebie wysłany na email lub SMS.

Niby to samo jednak bez automatycznych połączeń, dokładnych statystyk, automatycznej personalizacji widgetów. Zapytaj o szczegóły.

Doneta to zajefajni ludzie
Przemek Szczygłowski
Przemek
Opowiadam o stronach i reklamie
Ela Brol
Ela
Drukuję i sublimuję

Wasze opinie to nasze referencje