Kolportaż ulotek

kolportaz ulotek 6

Ogólnie o kolportażu ulotek

Ulotka i gazetka jest najpopularniejszą formą reklamową. Nie może jej zabraknąć w pierwszym zamówieniu materiałów promocyjnych - około 90% nowych firm wybiera ulotkę jako jeden z pierwszych sposobów reklamy.

Ulotki są tanie, łatwo docierają do potencjalnych odbiorców i przynoszą natychmiastowe efekty po ich kolportażu.

Kolportaż ulotek wykonujemy do skrzynek na listy w blokach, kamienicach i domach na terenie całej Polski. Możesz też wynająć hostessy i rozdawać ulotki bezpośrednio do rąk własnych lub zlecić nam plakatowanie.

Kiedy otwierasz nowy lokalny sklep, salon fryzjerski czy pizzerię to ulotki są dla Ciebie, ponieważ Twoim odbiorcą może być każdy (w sporym uogólnieniu). Jeśli sprzedajesz jachty warte miliony złotych chętnie doradzimy Ci inny sposób reklamy.

Zadzwoń do nas lub napisz i opowiedz nam o swoim biznesie a podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego ulotki lub gazetki reklamowe?

 • Tani wydruk - koszt to kilka groszy za sztukę
 • szybki kolportaż ulotek - w kilka dni możemy rozdać kilkaset tysięcy ulotek
 • nieograniczony zasięg - rozdajemy ulotki w całej Polsce (może za wyjątkiem najmniejszych wiosek znacznie oddalonych od większych aglomeracji)
 • natychmiastowe efekty - pierwsze efekty pojawiają się zwykle w pierwszym dniu kolportażu
 • robimy to sumiennie - żadna Twoja ulotka nie wyląduje w koszu. Wspólnie sprawdzimy skuteczność Twojej akcji reklamowej.
 • ulotek otrzymanych do skrzynki pocztowej nie wyrzucamy tak szybko, jak tych, które dostaliśmy na ulicy (czasami zdarzają się telefony po akcji ulotkowej nawet po kilku lub kilkunastu miesiącach)
 • elastyczne formaty - rozniesiemy dla Ciebie zarówno małe ulotki A6 jak i obszerne gazetki formatu A3.

Szczególnie polecamy roznoszenie ulotek:

 • politykom w kampanii politycznej
 • pizzeriom i restauracjom oferujących zamówienia z dostawą
 • firmom kredytowym
 • biznesom lokalnym (np. butiki, salony fryzjerskie)
 • firmom remontowym
 • sklepom internetowym i firmom świadczących usługi na terenie całej Polski

Chcesz trafić to większej ilości klentów?

kolportaz 1

kolportaz ulotek 5

Tani kolportaż ulotek

W porównaniu do innych form reklamy kolportaż ulotek jest naprawdę tani. Koszt wydruku i dotarcia Twojej ulotki lub gazetki do potencjalnego klienta to często kwota niewiele większa niż 10 groszy. Porównując to do kosztu zatrudnienia przedstawiciela handlowego, reklamy w prasie, radio, telewizji czy reklamy w Google jest to niezwykle niska cena. Napisz do nas lub zadzwoń a prześlemy Ci szczegółową ofertę.

Szybkie i skuteczne

Potrzebujemy około 1-2 tygodni aby zorganizować całą akcję. W zależności od tego czy chcesz rozdać kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy sztuk sam kolportaż ulotek będzie trwał od jednego do kilku dni. Pierwsze telefony od Twoich nowych klientów pojawią się już w pierwszym dniu kolportażu.

Potrzebujesz skorzystać z usługi kolportażu ulotek?

Każda Twoja ulotka trafi do odbiorcy

Gwarantujemy Ci, że Twoje ulotki lub gazetki trafią do odbiorcy i sprawdzimy to razem osobiście. Po akcji kolportażu ulotek i gazetek odwiedzimy kilka (zwykle około dziesięciu) wybranych przez Ciebie adresów i zapytamy osoby tam mieszkające, czy otrzymali Twoją ulotkę lub gazetkę. Nasi kolporterzy mają wysokie kary finansowe za niewywiązanie się z zadania (nawet do 8 000zł) co skutecznie eliminuje osoby nierzetelne i leniwe. W naszej siatce kolporterów współpracujemy tylko z zaufanymi osobami.

Zawsze próbujemy dostarczyć 100% Twoich ulotek, jednak czasami się nie da - zdrowie i komfort pracy naszych kolporterów jest dla nas najważniejszy - jeśli zostaną poszczuci psem lub ktoś będzie im groził to pominą dany punkt, a nierozdane ulotki Ci zwrócimy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kolportażu ulotek? Wyślij nam wiadomość!

kolportaz ulotek 1

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 282

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 282 call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 26 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.