MENU
Porozmawiaj przez Messengera

Plakatowanie, rozwieszanie plakatów

Nie musisz dłużej szukać. Pomożemy Ci ze wszystkim.

Rozwiesimy dla Ciebie plakaty w Sosnowcu, Katowicach i... całej Polsce.

Plakatowanie

Niezwykle skuteczny przekaz reklamowy. Dobrze zaprojektowany plakat, trafny wybór nośników reklamowych (wielkość plakatu, jego wygląd, lokalizacja, typ nośnika - słup ogłoszeniowy czy tablica ogłoszeniowa) to dobra alternatywa np. dla kolportażu ulotek.

Chętnie pomożemy i podpowiemy Ci co zrobić, aby zainwestowane w plakatowanie środki przyniosły jak najlepszy efekt. Doradzimy w sprawie projektu graficznego, wielkości plakatu i zasugerujemy najlepsze słupy ogłoszeniowe i tablice ogłoszeniowe do tego celu. Zadzwoń do nas lub napisz, a ustalimy szczegóły.

Darmowe ogłoszenia na OLX

Bezpłatne słupy ogłoszeniowe

Jesteśmy w stałym kontakcie z Urzędami Miejskimi miast w całej Polsce. Dzięki temu dysponujemy lokalizacjami słupów ogłoszeniowych i tablic ogłoszeniowych na terenie całej Polski.

Miejskie słupy to takie, na którym każdy może umieścić swój plakat za darmo. Nam płacisz tylko za jego rozklejenie (jednorazowo!), dlatego jest to tanie plakatowanie.

Wiele miast, oprócz tradycyjnych słupów posiada również tablice ogłoszeniowe, umiejscowione zwykle przy przystankach autobusowych, kościołach i innych często uczęszczanych miejscach. Są one mniejsze (dlatego potrzeba mniej plakatów niż w przypadku słupów) i bezpośrednio przy głównych szlakach komunikacyjnych (słupy są oddalone często 2-3m od chodnika, przez co plakat musi być duży i czytelny by był widoczny). Tablice ogłoszeniowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych słupów.

A w miejscowościach, gdzie bezpłatnych słupów nie ma możesz wykorzystać prywatne słupy ogłoszeniowe.

Darmowe ogłoszenia na OLX

Prywatne słupy ogłoszeniowe

Aby zwiększyć swój budżet gminy czasem pobierają opłatę za korzystanie ze swoich słupów lub dzierżawią własne słupy firmom prywatnym. W takim przypadku koszt plakatowania jest zdecydowanie wyższy, ponieważ nie płacisz tylko za plakaty i ich rozklejenie, ale również za czas ich ekspozycji - zwykle rozliczany w dniach / tygodniach. Najczęściej jest to koszt od 1-2zł netto za jeden dzień ekspozycji (wiszenia) jednego plakatu. Ceny te zależą od wielkości plakatu (im mniejsze, tym tańsze, ale przecież małe są niewidoczne), długości ekspozycji ich ilości.

Prywatne słupy ogłoszeniowe nie są monitorowane na bieżąco, więc tak jak w przypadku słupów bezpłatnych istnieje ryzyko, że Twoje plakaty zostaną na kilka dni zaklejone.

Bezpłatne słupy ogłoszeniowe

  • Sosnowiec
  • Katowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Czeladź
  • Jaworzno
  • Mysłowice
  • Rybnik

Płatne słupy ogłoszeniowe

  • Częstochowa
  • Gliwice
  • Tychy
Darmowe ogłoszenia na OLX

Pomożemy Ci ze wszystkim

Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawdzimy dostępność słupów i tablic w Twojej docelowej lokalizacji i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Zaopiekujemy się całą Twoją kampanią - zarówno tą na tanich bezpłatnych słupach ogłoszeniowych jak i tych droższych komercyjnych.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na naszego bloga, gdzie napisaliśmy krótko o plakatowaniu.

Dlaczego doneta?
Elastyczne ceny
Dotrzymane terminy
Sprawny kontakt
Program partnerski i lojalnościowy