Dlaczego chcę, żebyś miał u mnie hosting?

Hosting to serwer, na którym umieszczona jest Twoja strona WWW. Jest wiele firm hostingowych, a każda z nich różni się parametrami, konfiguracją i ceną.

Dwa powody, dlaczego powinieneś kupić serwer od firmy, która robi Ci stronę WWW? (lub w firmie hostingowej, którą poleca?)

1. Twórcy strony najlepiej znają jej specyfikę i potrzeby. Serwer jest tak skonfigurowany, by wszystko działało jak powinno.

Instalując aktualizację w oprogramowaniu serwera (nowe wersje PHP, bazy danych itp.) konfigurujemy je tak, by strona WWW, którą Ci przygotowaliśmy cały czas działała stabilnie.

2. Kiedy Twój hosting i strona są w rękach jednej firmy, wszelkie problemy techniczne są rozwiązywane szybciej i skuteczniej. Nie musisz tracić czasu na kontaktowanie się z różnymi dostawcami i wyjaśnianie tej samej sytuacji kilkukrotnie. 

A co, jeśli serwer jest w innej firmie?

Najgorszy scenariusz jest wtedy, kiedy Twoja strona nie działa, a twórca strony mówi: "to wina serwera, pewnie zmienili konfigurację", a obsługa serwera odbija piłeczkę i mówi "serwer jest OK, to wina strony". Nieważne kto ma rację. Czas ucieka, strona nie działa, a Ty tracisz pieniądze.

Dam Ci gwarncję. Dożywotnią

12 lat temu, jedna z moich klientek zaśmiałą się, kiedy powiedziałem jej, że jeśli strona będzie na moim serwerze to dostanie dożywotnią gwarancję na to, że będzie działała poprawnie. Zaśmiała się, a ja pomyślałem... "kurcze, jak to brzmi".

Minęło 12 lat i... dziś mówię o tym bez skrempowania.

Jeśli strona WWW jest na moim serwerze daję Ci gwarancję, że dopóki na nim będzie wszystkie techniczne rzeczy związane z serwerem, jego aktualizacją czy usterkami realizujemy w ramach gwarancji.

Kto napisał ten wpis?

Przemek na co dzień tworzy strony WWW, sklepy internetowe i dba o ich marketing.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z:

  • Marketingu w Google - pozycjonowania (SEO) i Adsów (SEM),
  • Content marketingu i lejków marketingowych,
  • User Experience,
  • Mailingów- tych zimnych i ciepłych.

Przeczytaj inne teksty tego autora

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 (pokaż numer)

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 (pokaż numer) call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.