Nie mogę zalogować do panelu administracyjnego. Zobacz VIDEO

Transkrypcja VIDEO "Nie mogę zalogować do panelu administracyjnego"

Panie Przemku nie działa mi panel administracyjny, Panie Przemku nie mogę zalogować się do panelu administracyjnego. W 99% przypadków wkrada się jakiś błąd, literówka, spacja. Coś jest źle zrobione, źle skopiowane.

Jeżeli my robimy Ci stronę internetową, kończymy ją dostajesz od nas dostęp do panelu administracyjnego. Dostajesz od nas link którym się logować, dostaniesz od nas login i hasło. I teraz tak bardzo Cię proszę znajdź tego maila gdzie wysyłaliśmy Ci te dane i skopiuj wszystko, zaznacz sobie ten adres, otwórz sobie nową kartę, wklej sobie to do nowej karty, tak, żebyśmy wiedzieli, że jesteśmy na pewno na tej stronie na której powinniśmy być.

Jest różnica z www i bez www, więc uczulam, sprawdź to. Jeżeli wysłałem Ci link do wersji bez www, a Ty masz tutaj otwartą wersję z www, to logowanie może Ci nie działać. Sprawdź dokładnie czy to jest ten sam adres który wysłałem Ci w mailu, sprawdź www czy bez www, a najlepiej skopiuj sobie go. Skopiuj go, jeżeli coś Ci nie działa.

Później login, też go kopiujemy i tutaj uczulam może z tyłu wkraść się jakaś spacja i Ty możesz kopiować ten login ze spacją. Tutaj widzisz różnicę między zaznaczonym tym fragmentem, a tym. Zaznacz go dokładnie bez spacji od początku do końca i też wklej go w polu login. Upewnij się że tutaj nie ma nigdzie spacji.

To samo robimy z hasłem. Też sprawdzamy czy ani z przodu, ani z tyłu, nie wkradła nam się żadna spacja. 

Jeżeli wysyłam Ci ten filmik, to znaczy, że ja sprawdziłem dostęp do administracji i on działa. Zalogowałem się w dokładnie ten sam sposób który Ci teraz pokazuje. Zalogowałem się do Twojego panelu administracyjnego, tylko, że Twoim loginem i hasłem.

Jeżeli Ty teraz na przykład byś skopiował spację, zobacz, zrobiłbyś na przykład tak, to nie zalogujesz się, bo tutaj mamy skopiowane jakieś zbędne spacje. Gdybyś wszedł np. na stronę www.reklamowe-love.pl/admin (wersja z www), wpisałbyś ten login bez spacji, wpisałbyś to hasło i zalogował się, to też nie zadziała. Dlatego sprawdź bardzo dokładnie czy logujesz się dokładnie na te dane które Ci wysłaliśmy.

Test na innej przeglądarce

Jeśli faktycznie wszystko wpisujesz dobrze, to robimy drugi test: użyj innej przeglądarki. Na pewno taką masz. Ja używam Opery, na pewno masz na przykład Edge'a Microsoftu, Firefox, Operę, Brave lub cokolwiek, ale zrób to samo bardzo Cię proszę na innej przeglądarce. Może winą jest twoja przeglądarka, może masz jakąś wtyczkę zainstalowną? Sprawdź to samo co wcześniej robiliśmy, ale na innej przeglądarce i zobacz. Jeżeli działa, to tadam! wszystko śmiga.

Test panelu administracyjnego na telefonie

Jeżeli sprawdziłeś na dwóch przeglądarkach i nie działa, to weź proszę Cię do ręki telefon i sprawdź to samo na telefonie.

Zanim do mnie napiszesz, że "Panie Przemku sprawdziłem na sto sposobów", sprawdź to proszę na telefonie, bo być może z Twoim komputerem jest coś nie tak, może jakaś konfiguracja DNS jest niepoprawna i trzeba chwilę poczekać żeby się odświeżyła, być może operator Ci płata jakiegoś figla, być może masz jakiegoś wirusa lub cokolwiek innego, bo jeżeli zrobisz to samo na telefonie i na telefonie Cię zaloguje, to znaczy, że dostęp do panelu administracyjnego działa.

Nie wysłałbym Ci tego filmiku, gdybym sam tego nie sprawdził, więc jeżeli u mnie działa, na Twojej drugiej przeglądarce, albo na Twoim telefonie działa, to znaczy, że coś jest nie tak w tej przeglądarce, w której się logujesz. Jeżeli sprawdziłeś to na dwóch przeglądarkach i na telefonie i nie ściemniasz i faktycznie to zrobiłeś, to mamy problem.

Połączenie przez TeamViewer

Skoro u mnie działa, a u Ciebie nie działa, to musimy ten problem znaleźć. Jak to zrobić? Muszę się połączyć z Twoim komputerem i zalogować się do twojego komputera jak to zrobimy? 

Zrobimy to przez TeamViewer’a. W opisie pod tym filmem znajdziesz link do pobrania (https://www.teamviewer.com/pl/). TeamViewer to bezpłatny program do niekomercyjnego użytku, więc możesz sobie go pobrać bezpłatnie, ja Ci pokażę jak ten program działa. Zobacz, TeamViewer, ja sobie go pobrałem otworzyłem, klikamy sobie tylko uruchom bo nie chce go instalować bo to będzie jednorazowa akcja (mam nadzieję). Otwieramy sobie TeamViewer’a, ja otwieram TeamVeiwer’a, Ty otwierasz TeamVeiwer’a, zdzwaniamy się na konkretny moment, na konkretną godzinę. Gdy coś się zepsuło, podajesz mi Twoje ID i podajesz mi swoje hasło i ja się łączę dzięki temu z Twoim komputerem. Ja je sobie tutaj wpisuje, wpisuje sobie Twoje ID, Twoje hasło, łączę się z Twoim komputerem i sprawdzam na żywo testując różne rzeczy, zmieniając coś w kodzie, sprawdzam dlaczego Twój panel administacyjny nie działa.

Okej mam nadzięję że do etapu TeamViewer’a nie dojedziemy, mam nadzieję, że to problemy przeglądarki, albo problemy ze skopiowaniem hasła.

Mam nadzieję, że pomogłem czekam na telefon, daj mi znać czy zadziałało czy nie zadziałało. Dzięki, pozdrawiam Cię, cześć!

Kto napisał ten wpis?

Przemek na co dzień tworzy strony WWW, sklepy internetowe i dba o ich marketing.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z:

  • Marketingu w Google - pozycjonowania (SEO) i Adsów (SEM),
  • Content marketingu i lejków marketingowych,
  • User Experience,
  • Mailingów- tych zimnych i ciepłych.

Przeczytaj inne teksty tego autora

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 (pokaż numer)

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 (pokaż numer) call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 47 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.