Kto dostarcza treści i zdjęcia na Twoją nową stronę internetową?

Tworzenie strony internetowej to nie tylko kwestia techniczna, ale przede wszystkim treść i wizerunek, jaki chcesz przekazać swoim odbiorcom. Dobrze dopasowane treści i zdjęcia to klucz do sukcesu Twojej strony WWW. 

Co z tekstami?

W naszej standardowej ofercie zakładamy, że to Ty dostarczysz teksty na stronę. W końcu nikt nie zna Twojej działalności lepiej niż Ty! Jednak rozumiemy, że możesz nie mieć na to czasu lub mieć umysł ścisły, a nie humanistyczny :) Dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy, oferujemy usługę copywritera. Nasz specjalista pomoże Ci przygotować profesjonalne treści, dopasowane do profilu Twojej marki i oczekiwań Twoich klientów.

Co ze zdjęciami?

Idealne zdjęcia na Twoją stronę to te, które najbardziej autentycznie oddają charakter Twojej firmy. Najlepszym wyborem są fotografie dostarczone przez Ciebie - zdjęcia Twoich produktów, firmy, a przede wszystkim Twoich pracowników i interakcji z klientami. Pamiętaj, ludzie budują zaufanie. Autentyczne zdjęcia z ludźmi pokazują, że za firmą stoją prawdziwi ludzie. Przeczytaj koniecznie mój wpis na blogu "Jakie zdjęcia na stronę WWW wybrać", gdzie znajdziesz więcej informacji i wskazówek.

Jeśli jednak nie posiadasz własnych zdjęć, nie martw się korzystamy z renomowanego banku zdjęć, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać atrakcyjnie i profesjonalnie. Zazwyczaj to my dobieramy grafiki, które najlepiej komponują się z treścią. Mamy jednak świadomość, że niektóre branże wymagają specjalistycznej wiedzy. W przypadku tematów technicznych lub bardzo specyficznych prosimy o Twoją pomoc w wyborze odpowiednich zdjęć. Wspólnie upewnimy się, że grafiki idealnie oddają charakter Twojej działalności.

Kto napisał ten wpis?

Przemek na co dzień tworzy strony WWW, sklepy internetowe i dba o ich marketing.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z:

  • Marketingu w Google - pozycjonowania (SEO) i Adsów (SEM),
  • Content marketingu i lejków marketingowych,
  • User Experience,
  • Mailingów- tych zimnych i ciepłych.

Przeczytaj inne teksty tego autora

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 (pokaż numer)

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 (pokaż numer) call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.