Oklejanie samochodów

oklejanie samochodow sosnowiec 1

Oklejamy samochody reklamą

Sekretem sukcesu każdej firmy jest skuteczna reklama, która przyniesie Ci nowych klientów. Mobilna reklama na samochodzie firmowym czy prywatnym jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Płacisz za nią tylko raz, a za każdym razem gdy Twój samochód jest w ruchu (czy nawet stoi na parkingu) ta reklama dla Ciebie pracuje.

I w tym właśnie chcemy Ci pomóc. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, podpowiemy jaką folię wybrać, a na koniec wszystko wydrukujemy i przykleimy u Ciebie w siedzibie lub w naszym garażu.

Reklama na samochodzie. Oklejanie samochodów reklamą.

Oklejenie samochodu reklamą to trudny temat. Musimy wybrać odpowiednią folię (inną na płaskie i inną na owalne powierzchnie, inną do zadruku i inną do wycięcia ploterem, a jeszcze inną do oklejenia tylnej szyby czy bocznych), formę i kształt reklamy pasującą do Twojego pojazdu. Musimy przygotować i zwymiarować projekt graficzny by na końcu wydrukowaną i przygotowaną folię zaaplikować na Twój pojazd z najwyższą starannością i dokładnością (wiesz, że wystarczy kilka stopni mniej dogrzana folia by zaczęła odchodzić po kilku miesiącach?).

Wszystkie powyższe elementy musimy dopasować do Twojego budżetu. Mniejszego (raczej same napisy z niewielką, ale efektowną grafiką) czy większego (oklejenie całego busa od kół po dach). Pomożemy Ci ze wszystkim.

reklama na samochodzie

oklejanie aut

Usuwanie reklamy z samochodu

Twoja obecna reklama na samochodzie ma już czasy świetności za sobą? Jest już nieaktualna lub po prostu czas na zmiany?

Usuwanie folii z samochodu to coś, co możesz u nas zrobić. Usuniemy folię z całego pojazdu lub z jego części najlepiej jak potrafimy dbając o lakier Twojego samochodu. Doczyścimy ze starego kleju i przygotujemy Twój samochód do dalszej jazdy lub ponownej aplikacji folii.

Jaką folią okleić samochód?

Folia monomeryczna

Najtańsza folia, na którą otrzymasz od nas dwa lata gwarancji (tylko przy oklejaniu powierzchni płaskich). Folią monomeryczną możesz okleić płaskie powierzchnie swojego samochodu oraz napisy i małe grafiki na szybie.

Folia polimerowa

Wysokiej jakości folia dedykowana do długookresowych zastosowań zewnętrznych. Producent daje 6 lat jeśli kleisz ją na płaskie powierzchnie. Idealna do klejenia na płaskie powierzchnie: drzwi, maski, dachu, tylniej klapy, napisy i małe grafiki na szybie.

Folia wylewana

Folia wylewana wytrzyma wszystko. Idealna na zaokrąglone kształty Twojego samochodu. Nawet do 10 lat gwarancji producenta. Idealna do klejenia na obłe i trudne powierzchnie.

Folia OWV

Folia one way vision, inaczej folia z dziurkami. Świetnie się sprawdza na bocznych i tylnych szybach Twojego samochodu.

A może magnes?

Jeśli nie chcesz oklejać samochodu na stałe, idealną opcją będzie magnes na samochód. Szybko przylepiasz i jeszcze szybciej ściągasz reklamę na magnesie kiedy tylko chcesz. Grubości od standardowych 0.8mm do ultra mocnych 2mm. Myślisz, że magnes odpadnie z Twojego samochodu? Z naszymi magnesami i wskazówkami nie ma takiej możliwości.

reklama na samochod

Przykładowe realizacje

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 (pokaż numer)

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 (pokaż numer) call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 47 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.