MENU

Oklejanie samochodów reklamą. Reklama na samochodzie

Nie musisz dłużej szukać. Pomożemy Ci ze wszystkim.

Oklejanie aut reklamą, oklejanie szyb w autach.

Oklejamy samochody reklamą

Sekretem sukcesu każdej firmy jest skuteczna reklama, która przyniesie Ci nowych klientów. Mobilna reklama na samochodzie firmowym czy prywatnym jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Płacisz za nią tylko raz, a za każdym razem gdy Twój samochód jest w ruchu (czy nawet stoi na parkingu) ta reklama dla Ciebie pracuje.

I w tym właśnie chcemy Ci pomóc. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, podpowiemy jaką folię wybrać, a na koniec wszystko wydrukujemy i przykleimy u Ciebie w siedzibie lub w naszym garażu.

Zadzwoń do nasZadzwoń do nas lub napisz, a my chętnie podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie. Oklejanie samochodów reklamą.

Oklejenie samochodu reklamą to trudny temat. Musimy wybrać odpowiednią folię (inną na płaskie i inną na owalne powierzchnie, inną do zadruku i inną do wycięcia ploterem, a jeszcze inną do oklejenia tylnej szyby czy bocznych), formę i kształt reklamy pasującą do Twojego pojazdu. Musimy przygotować i zwymiarować projekt graficzny by na końcu wydrukowaną i przygotowaną folię zaaplikować na Twój pojazd z najwyższą starannością i dokładnością (wiesz, że wystarczy kilka stopni mniej dogrzana folia by zaczęła odchodzić po kilku miesiącach?).

Wszystkie powyższe elementy musimy dopasować do Twojego budżetu. Mniejszego (raczej same napisy z niewielką, ale efektowną grafiką) czy większego (oklejenie całego busa od kół po dach). Pomożemy Ci ze wszystkim.

Oklejanie aut

Usuwanie reklamy z samochodu

Twoja obecna reklama na samochodzie ma już czasy świetności za sobą? Jest już nieaktualna lub po prostu czas na zmiany?

Usuwanie folii z samochodu to coś, co możesz u nas zrobić. Usuniemy folię z całego pojazdu lub z jego części najlepiej jak potrafimy dbając o lakier Twojego samochodu. Doczyścimy ze starego kleju i przygotujemy Twój samochód do dalszej jazdy lub ponownej aplikacji folii.

Reklama na samochód

Jaką folią okleić samochód?

Folia monomeryczna

Najtańsza folia, na którą otrzymasz od nas dwa lata gwarancji (tylko przy oklejaniu powierzchni płaskich). Folią monomeryczną możesz okleić płaskie powierzchnie swojego samochodu oraz napisy i małe grafiki na szybie.

Folia polimerowa

Wysokiej jakości folia dedykowana do długookresowych zastosowań zewnętrznych. Producent daje 6 lat jeśli kleisz ją na płaskie powierzchnie. Idealna do klejenia na płaskie powierzchnie: drzwi, maski, dachu, tylniej klapy, napisy i małe grafiki na szybie.

Folia wylewana

Folia wylewana wytrzyma wszystko. Idealna na zaokrąglone kształty Twojego samochodu. Nawet do 10 lat gwarancji producenta. Idealna do klejenia na obłe i trudne powierzchnie.

Folia OWV

Folia one way vision, inaczej folia z dziurkami. Świetnie się sprawdza na bocznych i tylnych szybach Twojego samochodu.

A może magnes?

Jeśli nie chcesz oklejać samochodu na stałe, idealną opcją będzie magnes na samochód. Szybko przylepiasz i jeszcze szybciej ściągasz reklamę na magnesie kiedy tylko chcesz. Grubości od standardowych 0.8mm do ultra mocnych 2mm. Myślisz, że magnes odpadnie z Twojego samochodu? Z naszymi magnesami i wskazówkami nie ma takiej możliwości.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o reklamę na samochodach

FAQ

Ile kosztuje oklejenie samochodu reklamą?🔽

Od 100zł (np. za wydruk i przyklejenie Twojego logo na drzwiach) do kilkunastu tysięcy złotych (za oklejenie folią od kół po dach całego busa). Realnie, ładnie oklejony samochód możesz mieć już w kwotach 600-1500zł brutto - wszystko zależy od projektu, użytej folii i samego samochodu.

Oklejenie całej tylnej szyby w samochodzie osobowym to koszt około 200zł brutto.

Ile kosztuje oklejenie tylnej szyby samochodu?🔽

To zależy czy oklejamy ją całą (najczęściej folią OWV, tak zwaną 'kropkowaną') czy grafikami lub napisami wyciętymi ze zwykłej folii monomerycznej. Zwykle oklejenie tylnej szyby to koszt w okolicach 200zł za całość (projekt, folia, oklejenie).

Jak przygotować samochód do oklejania?🔽

Umyj go najtańszym programem na myjni automatycznej, lub wodą i pianą na myjni ręcznej. Nigdy nie woskuj samochodu przed oklejaniem.

Ile trwa oklejenie samochodu?🔽

Od 30 minut do kilku dni. Wszystko zależy od tego ile elementów oklejamy i jakimi grafikami. O ile w klejeniu mamy duże doświadczenie i robimy to szybko, o tyle samo zwymiarowanie (rozmieszczenie) grafik na samochodzie jest procesem żmudnym i czasochłonnym.

Jeśli nie oklejamy całego samochodu od kół po dach to zwykle trwa to kilka godzin - zostawiasz nam samochód rano i odbierasz po południu.

Gdzie okleję samochód reklamą w Sosnowcu?🔽

Zapraszamy do Donety - ul. Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec. Zadzwoń 576 121 013 i umów się na wizytę lub napisz do nas na biuro@doneta.pl

Przykładowe realizacje

Oklejenie samochodu Modena Decor
Oklejenie Samochodu GALVANIKE
Oklejanie samochodu miody
Oklejanie samochodu
Oklejenie tylnej szyby RAF-STAL
Oklejanie samochodów Connecto
Oklejanie samochodów Connecto
Doneta to zajefajni ludzie
Przemek Szczygłowski
Przemek
Opowiadam o stronach i reklamie
Ela Brol
Ela
Drukuję i sublimuję

Wasze opinie to nasze referencje