Plakatowanie

plakatowanie slask

Tanie plakatowanie

Niezwykle skuteczny przekaz reklamowy. Dobrze zaprojektowany plakat, trafny wybór nośników reklamowych (wielkość plakatu, jego wygląd, lokalizacja, typ nośnika - słup ogłoszeniowy czy tablica ogłoszeniowa) to dobra alternatywa np. dla kolportażu ulotek.

Chętnie pomożemy i podpowiemy Ci co zrobić, aby zainwestowane w plakatowanie środki przyniosły jak najlepszy efekt. Doradzimy w sprawie projektu graficznego, wielkości plakatu i zasugerujemy najlepsze słupy ogłoszeniowe i tablice ogłoszeniowe do rozwieszenia Twoich plakatów. Zadzwoń do nas lub napisz, a ustalimy szczegóły.

Czy wiesz, że każdej akcji przygotowujemy dokładny raport zdjęciowy? Masz pewność, że każdy plakat za który zapłaciłeś wisi tam, gdzie powinien.

Bezpłatne słupy ogłoszeniowe

Jesteśmy w stałym kontakcie z Urzędami Miejskimi miast w całej Polsce. Dzięki temu dysponujemy lokalizacjami słupów ogłoszeniowych i tablic ogłoszeniowych na terenie całej Polski.

Miejskie słupy to takie, na którym każdy może umieścić swój plakat za darmo. Nam płacisz tylko za jego rozklejenie (jednorazowo!), dlatego jest to tanie plakatowanie.

Wiele miast, oprócz tradycyjnych słupów posiada również tablice ogłoszeniowe, umiejscowione zwykle przy przystankach autobusowych, kościołach i innych często uczęszczanych miejscach. Są one mniejsze (dlatego potrzeba mniej plakatów niż w przypadku słupów) i bezpośrednio przy głównych szlakach komunikacyjnych (słupy są oddalone często 2-3m od chodnika, przez co plakat musi być duży i czytelny by był widoczny). Tablice ogłoszeniowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych słupów.

A w miejscowościach, gdzie bezpłatnych słupów nie ma możesz wykorzystać prywatne słupy ogłoszeniowe.

Chcesz mieć swoje plakaty na słupach ogłoszeniowych?

tanie plakatowanie

rozwieszanie plakatow sosnowiec

Prywatne słupy ogłoszeniowe

Aby zwiększyć swój budżet gminy czasem pobierają opłatę za korzystanie ze swoich słupów lub dzierżawią własne słupy firmom prywatnym. W takim przypadku koszt plakatowania jest zdecydowanie wyższy, ponieważ nie płacisz tylko za plakaty i ich rozklejenie, ale również za czas ich ekspozycji - zwykle rozliczany w dniach / tygodniach. Najczęściej jest to koszt od 1-2zł netto za jeden dzień ekspozycji (wiszenia) jednego plakatu. Ceny te zależą od wielkości plakatu (im mniejsze, tym tańsze, ale przecież małe są niewidoczne), długości ekspozycji ich ilości.

Prywatne słupy ogłoszeniowe nie są monitorowane na bieżąco, więc tak jak w przypadku słupów bezpłatnych istnieje ryzyko, że Twoje plakaty zostaną na kilka dni zaklejone.

Chcesz mieć plakaty na prywantych słupach?

Bezpłatne słupy ogłoszeniowe na Śląsku Płatne słupy ogłoszeniowe na Śląsku
Sosnowiec Sosnowiec
Czeladź Będzin
Dąbrowa Górnicza Bielsko-Biała
Jaworzno Bytom
Katowice Gliwice
Knurów Zabrze
Lubliniec Racibórz
Mikołów Zawiercie
Mysłowice Chorzów
Siemianowice Śląskie Cieszyn
Tarnowskie Góry Chęstochowa
Jastrzębie-Zdrój Świętochłowice

Zainteresowany innym miastem na Śląsku lub Polsce? Napisz lub zadzwoń - sprawdzimy.

Pomożemy Ci ze wszystkim. Rozwieszanie plakatów robimy na co dzień.

Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawdzimy dostępność słupów i tablic w Twojej docelowej lokalizacji i podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Zaopiekujemy się całą Twoją kampanią - zarówno tą na tanich bezpłatnych słupach ogłoszeniowych jak i tych droższych komercyjnych.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na naszego bloga, gdzie napisaliśmy krótko o plakatowaniu.

wieszanie plakatow wyborczych

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 282

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 282 call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 22 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.