Ile trwa zrobienie strony internetowej?

Tworzenie strony internetowej to proces, który może wydawać się skomplikowany i czasochłonny. Ale nie martw się, wszystko zależy od tego, jaką stronę chcesz mieć. Czas tworzenia różni się w zależności od kilku czynników. Przyjrzyjmy się bliżej, ile to może zająć.

Proste strony internetowe na szablonie

Jeśli chcesz mieć prostą stronę internetową na szablonie, to świetna wiadomość – zajmie to około dwóch tygodni.

W tym czasie zajmiemy się wszystkim: od zakupu domeny, przez konfigurację serwera, instalację systemu CMS, po modyfikacje i dodanie treści i zdjęć. To podstawy, które szybko ogarniemy. Pamiętaj jednak o czasie na poprawki – ale to zależy już od Twoich potrzeb.

"Strona na Wczoraj"

Rozumiemy, że czasami potrzebujesz strony internetowej bardzo szybko. Dla takich sytuacji oferujemy usługę "Strona na Wczoraj".

To opcja dla tych, którzy potrzebują strony ekspresowo. W takiej sytuacji (aby dotrzymać innych terminów) pracujemy nad Twoją stroną po godzinach i w weekendy. Kosztuje to więcej, ale pozwala stworzyć stronę nawet w 48h. 

Strony z elementami marketingu

Jeśli planujesz zająć się marketingiem strony, zaplanować i zbudować lejki reklamowe, przygotować kampanię Google Ads, zoptymalizować stronę pod kątem pozycjonowania, wdrożyć analitykę, to potrzebujemy trochę więcej czasu. Taki projekt może zająć około miesiąca.

Strony na indywidualnym projekcie graficznym

Najwięcej czasu zajmuje stworzenie strony na indywidualnym projekcie graficznym. Samo planowanie, koncepcja oraz przygotowanie projektu graficznego trwa kilka(naście) tygodni.

Do tego dochodzą poprawki, konsultacje i czas na wdrożenie projektu do systemu CMS przez programistę. Takie projekty to minimum dwa miesiące pracy, ale trwa to nawet do sześciu miesięcy i dłużej.

Kto napisał ten wpis?

Przemek na co dzień tworzy strony WWW, sklepy internetowe i dba o ich marketing.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z:

  • Marketingu w Google - pozycjonowania (SEO) i Adsów (SEM),
  • Content marketingu i lejków marketingowych,
  • User Experience,
  • Mailingów- tych zimnych i ciepłych.

Przeczytaj inne teksty tego autora

Opinie

Skontaktuj się z nami

call 733 543 (pokaż numer)

Zajęte? Nikt nie odbiera?
Bardzo często rozmawiamy przez telefon, mamy sporo spotkań online.
Kliknij tutaj i zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

mail biuro@doneta.pl

Napisz przez formularz. To najszybsza i najlepsza forma kontaktu z Donetą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.

Doneta, to zespół fajnych ludzi

Zadzwoń: 733 543 (pokaż numer) call
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas:
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIP Przemysław Szczygłowski z Siedzibą w Sosnowcu i numerze NIP 6443382251 w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.